Fincanlı Tip (Cup-Lock) Cephe İskelesi

Fincanlı Tip (Cup-lock) İskele hem yüksek yük taşıyıcı hem de cephe iskelesi olarak kullanılan bir sistemdir. Ağır döşemelerde ve yüksek yapılarda kullanılan mukavemeti ve emniyet değerleri yüksek bir iskele sistemidir. Özellikle kalıp altı taşıyıcı iskele olarak kullanılır. Kurulum ve sökümü oldukça kolaydır. Sade çekiç kullanılarak seri bir şekilde montaj ve demontajı yapılır. Parçaları üzerinde olduğu için kaybolma riski yoktur.

Emniyetli ve hızlı bir birleşim sağlama imkânı verir. Herhangi bir kama, somun gibi elemanlara ihtiyaç olmadan yatay elemanlar ile düşey elemanların birleşimi kolaylıkla sağlanmaktadır. Alt ve üst ayar krikoları vasıtası ile yükseklik ayarı kolaylığına sahiptir. Sistem; alt ve üst fincanlı dikmelerden ve dikmelerin burkulmasını önleyen dövme başlıklı yatay elemanların birbirleriyle bağlantısından oluşmaktadır.

Site Haritası Kısayolu:

Portiscaff - H Tipi Cephe İskelesi , Tekerlekli (Mobil) İş İskelesiFlanşlı Tip Cephe İskelesiFincanlı Tip (Cup-Lock) Cephe İskelesi, İskele Kalıp SistemleriPortiwood Düz Yüzeyli KalıplarPortiwood - Kalaslı Dairesel Perde KalıbıPortiwood - Ayarlı Dairesel Perde KalıbıGoldpan Perde ve Kolon KalıbıPolex Perde ve Kolon Kalıbı, Ayarlanabilir Dikmeli Döşeme KalıbıFlanşlı Tip İskele SistemiH Tipi Yük İskele Sistemi (Beton Altı)Fincanlı Tip (Cup-Lock) İskele SistemiKovanlı Tip İskele Sistemi, Çelik Kalıp SistemleriTribün SistemleriMenfez KalıplarıBaşlangıç Perde KalıbıTırmanır Perde KalıbıŞaft PlatformlarıTırmanma KonsollarıGüvenlik AğıMalzeme Çıkartma PlatformuGüvenlik BariyeriAksesuarlar
 
UYGULAMA