Ayarlanabilir Dikmeli Döşeme Kalıbı

Kolaylıkla kurulup sökülebilmesinden dolayı şantiyede hız kazandırır. Depolama ve istifleme zahmetsizdir. Her türlü döşeme tiplerinde rahatlıkla kullanılır.

 

Döşeme yüküne göre kalıp malzemelerini azaltıp sıkıştırarak projenin kalıp maliyeti belirlenir. Böylece ihtiyaç kadar kalıp malzemesi kullanılmış olur.

 

PORTİPROP sistemini oluşturan parçaların taşıma kapasiteleri yüksek oldugundan az sayıda parça ile hızlı ve kolay kurulum sağlanır.

 

PORTİPROP dikmeler projenin gerektirdiği değişken kat yüksekliklerine göre kolayca ayarlanabilir. Her türlü yüksekliğe adapte olabilmesi sayesinde konvansiyonel kalıptan daha hızlı ve ekonomiktir.

 

Site Haritası Kısayolu:

Portiscaff - H Tipi Cephe İskelesi , Tekerlekli (Mobil) İş İskelesiFlanşlı Tip Cephe İskelesiFincanlı Tip (Cup-Lock) Cephe İskelesi, İskele Kalıp SistemleriPortiwood Düz Yüzeyli KalıplarPortiwood - Kalaslı Dairesel Perde KalıbıPortiwood - Ayarlı Dairesel Perde KalıbıGoldpan Perde ve Kolon KalıbıPolex Perde ve Kolon Kalıbı, Ayarlanabilir Dikmeli Döşeme KalıbıFlanşlı Tip İskele SistemiH Tipi Yük İskele Sistemi (Beton Altı)Fincanlı Tip (Cup-Lock) İskele SistemiKovanlı Tip İskele Sistemi, Çelik Kalıp SistemleriTribün SistemleriMenfez KalıplarıBaşlangıç Perde KalıbıTırmanır Perde KalıbıŞaft PlatformlarıTırmanma KonsollarıGüvenlik AğıMalzeme Çıkartma PlatformuGüvenlik BariyeriAksesuarlar
 
UYGULAMA