Flanşlı Tip İskele Sistemi

Flanşlı kamalı iskele sistemi hem bir iş iskelesi hemde çok fazla bağlantı aparatları gerektirmeden rijit bağlantı noktaları olan yüksek kapasiteli bir kalıp altı iskele sistemidir. İş iskelesi olarak kullanıldığında yatay derinlikleri standart olarak 70cm boylarında 1-3m arasında istenilen uzunlukta yapılabilmektedir. Alt ayar millerine eklenen tekerlekler yardımıyla da hareketli iş iskelesi olarak kullanılabilmektedir.

Kalıp altı iskele sistemi olarak kullanıldığında yatay bağlantı aralığına bağlı olarak 6 tona kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir. Sistemi oluşturan dikmeler   48x3mm TSE belgeli borulardan 100 ve 50cm Flanş aralığında Üretilmektedir.Yatay ve düşey elemanların bağlantısı ile rijit bir sistem oluşturulduğundan burkulmaya karşı emniyetli yük taşıma kapasitesi yüksek bir iskele kurulumu sağlanmaktadır.

 

Site Haritası Kısayolu:

Portiscaff - H Tipi Cephe İskelesi , Tekerlekli (Mobil) İş İskelesiFlanşlı Tip Cephe İskelesiFincanlı Tip (Cup-Lock) Cephe İskelesi, İskele Kalıp SistemleriPortiwood Düz Yüzeyli KalıplarPortiwood - Kalaslı Dairesel Perde KalıbıPortiwood - Ayarlı Dairesel Perde KalıbıGoldpan Perde ve Kolon KalıbıPolex Perde ve Kolon Kalıbı, Ayarlanabilir Dikmeli Döşeme KalıbıFlanşlı Tip İskele SistemiH Tipi Yük İskele Sistemi (Beton Altı)Fincanlı Tip (Cup-Lock) İskele SistemiKovanlı Tip İskele Sistemi, Çelik Kalıp SistemleriTribün SistemleriMenfez KalıplarıBaşlangıç Perde KalıbıTırmanır Perde KalıbıŞaft PlatformlarıTırmanma KonsollarıGüvenlik AğıMalzeme Çıkartma PlatformuGüvenlik BariyeriAksesuarlar